0
()

بهترین ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ

امروزه ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای کارآمد در بازاریابی اینترنتی است که تکنیک‌ها و روش‌های خوبی را به شما در ارتقا و موفق یت در کارتان نشان می‌دهد. از دلایلی که این ابزار بسیار کار‌آمد است این می‌باشد که این روش بسیار ساده و ارزان است و همه کسب و کارها می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین این روش تکنیک‌هایی را ارائه می‌کند که هیچ بازاریابی دیگری آن را ارائه نمی‌کند. این ابزار ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار خوب و زیادی دارد که از بارزترین آن می‌توان هدایت سریع اطلاعات، ارزان بودن، پیام‌های شخصی و عملگرا بودن اشاره کرد. به هر حال باید این را بدانید که ایمیل مارکتینگ فقط پیش نامه‌ای و نوشته‌ای معمولی نیست بلکه ایمیل مارکتینگ یک پیام دقیق و جذابی است که هدف‌‌ها و سناریوهایی را دنبال می‌کند که به شما می‌گوید باید چه کاری را چگونه انجام دهید. همچنین ایمیل مارکتینگ شامل لیستی از مخاطبان است که شما باید آن‌ها را با فرستادن پیام‌های خوب دنبال کنید. ایمیل ابزاری است امن و شخصی که شما را از توییت‌های فراوانی که هر روزه برای شما می‌آید در امان نگه می‌دارد و می‌توانید پیام‌های شخصی‌تان را به راحتی بخوانید. اینباکس شما محلی مناسب برای خواندن اخبار است تا بتوانید اطلاعات دقیق و خوبی را داشته باشید. همچنین این را بدانید که شما به راحتی می‌توانید ایمیل مورد نظر خود را در اینباکس سرچ کنید و پیدا نمایید که تمامی این موارد باعث شده است که ایمیل مارکتینگ به ابزاری کارآمد و ساده تبدیل شود. یکی از بهترین راه‌هایی که ایمیل شما بتواند موفق باشد این است که ظاهر ایمیل شما و تصویر آن جذاب باشد تا بتواند کاربر را جذب کند و ارتباط خوبی را با شما برقرار کند. داشتن تصاویر خوب یعنی کاربر زیادتر در سایت شما و به وجود آمدن ترافیک بیشتر که همگی باعث می‌شود کسب و کار شما روز به روز موفق‌تر باشد. برای ارسال ایمیل باید از ابزارهای جامع، کامل و ارزانی استفاده نمایید که این ابزارها شامل خدمات مدیریت لیست، آمار و دیگر ویژگی‌هایی هستند که در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این ابزار به شما خواهیم داد.این را بدانید این مجموعه دارای ویژگی‌های متفاوتی است که همه آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم تا به کار آمد‌ترین و بهترین آن دسترسی پیدا کنیم. پس با کارشناسان هلپ مارکتینگ همراه باشید تا به شما بگوییم کدام از این ابزار‌ها مناسب است و طرفداران زیادی را در ایران و در سرتاسر دنیا دارد.

بیشتر بدانید :  ایمیل مارکتینگ چیست و نتایج حاصل از بازاریابی ایمیلی

قبلا از معرفی این ابزارها برای این که بتوانید محتوای ایمیل خوبی را داشته باشید می‌خواهیم یک ابزار رایگان و ساده را به شما معرفی نماییم تا بتوانید محتوایی صریح و جالب‌انگیزی را داشته باشید. ابزار Hemingway Editor یک ابزار آنلاین است که شما به صورت رایگان می‌توانید از آن بهره‌ ببرید. این ابزار ساختار نوشته شما را بررسی می‌کند و بهترین پیشنهادات را برای خوانایی بیشتر و بهبود در جمله‌ها به شما می‌دهد که شما می‌توانید از این ابزار برای محتوای ایمیل خود استفاده کنید. این ابزار بسیار دقیق است که تمامی پاراگراف‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین با فعال کردن حالت غلط‌یابی اشتباه‌های خود را تصحیح کنید و همان ‌جا مطلب خود را pdf کنید و به راحتی خروجی بگیرید.

آشنایی با ابزارهای ارسال ایمیل تبلیغاتی

ابزار ارسال ایمیل تبلیغاتی Mail Chimp،میل چیمپ

میل چیمپ بسیار مشهور و کارآمد در ایمیل مارکتینگ است. این ابزار محبوب به شما قابلیت‌هایی را می‌‎دهد که باعث خواهد شد شما بتوانید به صورت رایگان تا بالای 2000 مخاطب را ذخیره کنید و بتوانید هر ماه 14.000 ایمیل را ارسال نمایید. همچنین شما می‌توانید با پرداخت هزینه یک پله بالاتر بروید و ایمیل‌های بیشتری را در روز ارسال نمایید در واقع با رفتن به قسمت upgrade می‌توانید تعداد ایمیل‌های ارسالی خود در روز برای کاربرانتان را افزایش دهید. این ابزار بسیار کامل است که شما می‌توانید لیست مخاطبان خود را بسازید و با انتخاب آن تنها برای آن‌ها ایمیل را ارسال کنید. همچنین شما با رفتن به تنظیمات ظاهری ایمیل خود می‌توانید هر گونه که می‌خواهید ظاهر ایمیل خود را طراحی کنید و با سلیقه خود تصویری زیبا به همراه محتوایی جذاب و دیدنی را برای مشتریان خود ارسال کنید. این ابزار به عنوان بهترین ابزار برتر ایمیل مارکتینگ است. قیمت مناسب و داشتن داشبورد آسان از مزیت‌های این ابزار است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اما این‌ها باعث برتری آن نشده است بلکه دادن اطلاعات سریع و دقیق به بازاریابان باعث شده است تجزیه و تحلیل قابل فهمی را به شما بدهد. یکی از بهترین ویژگی‌های دیگر این ابزار این است که به شما قابلیت ساخت ابزار را می‌دهد که مورد علاقه بسیاری است. این ابزار تحت وب است و شما با وارد کردن یه سری اطلاعات می‌توانید ثبت‌نام خود را انجام دهید. همچنین شما می‌توانید به این دست یابید که چند نفر ایمیل شما را دیده‌اند و نرخ کلیک شما چه میزان بوده است.

بیشتر بدانید :  ایمیل مارکتینگ چیست و نتایج حاصل از بازاریابی ایمیلی

ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ

ابزار ارسال ایمیل تبلیغاتی SendinBlue،سندین بلو

یکی دیگر از این ابزارها سندین بلو است که کار با آن بسیار آسان است. شما خواهید توانست با این ابزار ماهانه 9000 ایمیل را به صورت مجزا ارسال نمایید. این تعداد ایمیل رایگان است که بدون هیچ هزینه و فقط با ثبت‌نام در این سایت می‌توانید ایمیل‌های خود را ارسال کنید. داشبورد این ابزار دارای تنظیماتی است که شما می‌توانید قالب مورد نظر برای ارسال ایمیل خود را طراحی کنید. اما این را بدانید به دلیل این که ابزار رایگان است، لوگو آن در تمامی ایمیل‌ها بارز است. همچنین شما می‌توانید تعداد محدودی ایمیل به صورت روزانه ارسال کنید و با ارتقا دادن پنل می‌توانید لیست ارسال ایمیل به مخاطبان خود را افزایش دهید.  شما با استفاه از  از پلن LITE می‌توانید با پرداخت 25 دلار در ماه 40000 ایمیل را از طریق این ابزار ارسال کنید.

ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ

ابزار ارسال ایمیل تبلیغاتی Constant Contact، کانستنت کانتکت

ابزار کانستنت کانتکت ابزاری شناخته شده است که شما دارای پلن 60 روزه رایگان هستید. این پنل بسیار حرفه‌ای و مناسب است و خدمات خوبی را به شما می‌دهد. داشتن قالب زیبا، فرم‌های ثبت‌نام و مجموعه بزرگی از آمارها باعث شده است جزو ابزار‌های محبوب ایمیل مارکتینگ در ایران شناخته شود. این پلتفرم بسیار آسان است که اگر کمی برای آن وقت بزاید می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. اکانت پولی این ابزار با 20 دلار در ماه شارژ خواهد شد که این سرویس یک گارانتی 30 روزه را به شما خواهد داد.

ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ

ابزار ارسال ایمیل تبلیغاتی mailer lite،میلر لایت

میلر لایت این ابزار بسیار پرکاربرد و مهم است و در بیشتر کشورهای دنیا از این ابزار استفاده می‌شود و در ایران نیز از این ابزار و ابزار میل چیمپ بسیار استفاده می‌کنند. این ابزار دارای تعرفه‌های فراوان و مناسبی برای راه‌اندازی است که با ثبت‌نام در آن می‌توانید تعدادی محدود ایمیل را در ماه ارسال کنید ولی با ارتقای پنل خود خواهید توانست ایمیل‌های انبوهی را ارسال کنید. یک نکته در مورد این ابزار این است که این ابزار هزینه‌های کم‌تری نسبت به دیگر ابزارها دارد که باعث شده است بازاریابان زیادی از این ابزار استفاده کنند. همچنین این را بدانید این ابزار یعنی میلر لایت دارای تمامی امکانات لازم برای ارسال ایمیل است که شما می‌توانید از این ابزار استفاده کنید.

ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ