5
(2)

انتقال هاست به داخل ایران آیا بر روی سئو سایت تاثیر منفی می گذارد؟

این بیشترین سوالی هست که اکثر صاحبین وب سایت ها، وبمستران و سئو کاران این روزها به دلیل اتفاقات اخیر و محدودیت اینترنت در ایران پرسش می کنند.

هاست ایرانی

در پاسخ این سوال باید گفت که الزاما با انتقال هاست وب سایت به داخل ایران رفتار الگوریتم های گوگل بر پایه و اساس و قواعد سئو برهم نمی خورد. در واقع به زبان ساده تر برای گوگل هیچ تفاوتی ندارد که اگر هاست سایت شما به داخل ایران منتقل گردد حال رفتار گوگل برای سایت شما تغییر می کند و باعث افت سایت شما در جایگاه گوگل می گردد.

با انتقال هاست سایت از خارج به داخل ایران چه اتفاقی برای سئو سایت ما خواهد افتاد؟

با انتقال هاست از یک سرور خارج از ایران به یک سرور داخل ایران و درواقع انتقال سایت به هاست ایرانی، هیچ اتفاقی برای سئو سایت شما نخواهد افتاد.

گوگل برای مخاطب خود وب سایتی که در نزدیک ترین سرور مکانی به جستجوکننده قراردارد را اولویت قرار میدهد. اگر بازدیدکنندگان سایت شما داخل ایران می باشند، بهتر است سرور و هاست خود را داخلی تهیه کنید.

اما به یک نکته بسیار مهم باید توجه کرد که سرعت وب سایت برای الگوریتم های گوگل بسیار مهم است. لذا بسیاری به دلیل آنکه زیرساخت در ایران آنچنان شاید پیشرفته نباشد و در واقع سرورهای قوی وجود نداشته باشد با انتقال سایت به هاست ایرانی سرعت سایت کند خواهد شد. لذا در صورتی که سرعت وب سایت کند شود از سمت گوگل و سئو دچار مشکل خواهید شد و بر روی سئو سایت تاثیر منفی خواهد گذاشت.

هاست داخل ایران

برای انتقال سایت به هاست ایرانی، کدام شرکت هاستینگ مناسب است؟

حتما کلید واژه جستجوی شما در گوگل برای یافتن یک شرکت ایرانی خرید هاست ایرانی می باشد. با جستجو در گوگل می توانید با شرکت های زیادی در این رابطه آشنا شوید.

این کار بسیار پیچیده و یا سخت می تواند باشد اگر وسواس به خرج دهید شاید روزها به طول انجامد که یک هاست ایرانی را پیدا کنید.

اما برخی از آنها را طی تجربه کاری معرفی می کنیم :

شرکت هاست ایران

یک شرکت معروف از گذشته تا کنون، با ارائه خدمات سرورهای قوی و هاست ایرانی به شما میزبانی داخل ایران را ارائه می کند.

بیشتر بدانید :  هفته جهانی کارآفرینی سال 98 برگزار می گردد.

شرکت سرور پارس

سرورپارس یکی دیگر از نام های معروف است که در زمینه فروش هاست ایرانی در ایران چندین سال فعالیت می کند و به نسبت پشتیبانی خوبی را به مشتریان خود ارائه کرده است.

شرکت طلا هاست

طلاهاست یکی دیگر از نام های قدیمی میان شرکت های میزبانی وب در ایران می باشد که به خوبی به مشتریان خود پشتیبانی می کند و هاست های ایرانی خوبی به خصوص برای وردپرسی ها دارد.

نتیجه گیری از انتقال هاست خارجی به ایرانی :

با انتقال هاست از خارج به داخل ایران در صورتی که سرعت سایت کند نشود مشکلی نخواهد داشت بلکه برای کاربران ایرانی با موقعیت بالاتر جایگاه خواهید داشت.

به این مطلب امتیاز دهید

از یک تا پنج ستاره