0
()

به گزارش از کارشناسان هلپ مارکتینگ، گوگل این تغییرات کوچک در الگوریتم خود را تایید کرده است. با ما همراه باشید تا شما را از این تغییرات در الگوریتم گوگل آگاه سازیم.

به نقل از دنی سولیوان که در توئیتر خود اعلام کرده است که الگوریتم های ما به صورت تمام وقت در حال تغییر است این تغییرات در 27سپتامبر اتفاق افتاده است. بنابراین اگر در این هفته اخیر در رتبه وب سایت شما تغییراتی ایجاد شده است ممکن است مربوط به این به روزرسانی کوچک الگوریتم های گوگل باشد. علت این تغییرات مدام گوگل دستیابی به نتایج بهتر و مفیدتر در جستجوی کاربران است.

کدام دسته از سایت ها تحت تاثیر این تغییرات در الگوریتم گوگل می شوند؟

هنوز مشخص نشده است که کدام دسته از سایت ها تحت تاثیر این تغییرات گوگل قرارگرفته اند .

در برابر به روزرسانی الگوریتم های گوگل چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

اگر جایگاه وب سایت شما در گوگل تغییری نداشت و ترافیک وب سایت شما از سمت گوگل ثابت ماند نیازی به هیچ تغییری در سایت خود ندارید و نگران نباشید این تنها یک به روز رسانی کوچک در الگوریتم های گوگل است. اما اگر وب سایت شما جایگاه خود را در گوگل،در حال از دست دادن است به توصیه های قبلی به روز رسانی الگوریتم گوگل در لینک زیر مراجعه کنید.

بخوانید: به روزرسانی الگوریتم گوگل در مرداد ماه 97 کامل شد

گوگل معمولا هر روز به طور میانگین  یک یا چند تغیر را جهت بهبود نتایج خود پیاده سازی می کند. بعضی از این تغییرات جهت به روز رسانی الگوریتم های خود در موارد خاص است و برخی از آن ها جهت تغییرات گسترده می باشد. همان طور که می دانیم الگوریتم های گوگل در سال نزدیک به 500 بار به روز رسانی می شوند.

به این مطلب امتیاز دهید

از یک تا پنج ستاره

بیشتر بدانید :  به روزرسانی الگوریتم گوگل در مرداد ماه 97 کامل شد