با ما همراه باشید
پکیج طلایی آموزش سئو

سئو، بهینه سازی وب سایت

پروتکل HTTPS توسط گوگل الزامی شد !

منتشر شده

در

مدت زمان مطالعه:4 دقیقه

پورت HTTPS وب سایتت را فعال کن !

پیش از این در الگوریتم های گوگل اعلام شده بود که گوگل، به سایت هایی که دارای پروتکل HTTPS اهمیت بیشتری در SEO می دهد.

حال گوگل اقدامی جدید و علنی انجام داده است که با این اقدام خود رسما سایت هایی که از HTTPS تبعیت نمی کنند آنها را در نتایج گوگل نیز جداسازی می کند.

پروتکل HTTPS یا همان نسخه ایمن پروتکل HTTP Hyper Text Transfer Protocol با آن‌که نمی‌تواند هر مشکل مطرح شده درباره بحث امنیت آنلاین را حل کند اما فواید آن انکار نشدنی است. گوگل تصمیم گرفته که ماه‌های آینده وب‌سایت‌هایی را که از این پروتکل استفاده نمی‌کنند با نشان “not secure” از دیگر وب‌سایت‌های ایمن متمایز کند.

همین امروز نسبت به فعال کردن HTTPS اقدام نمایید.

جالب است، هنوز هم وب‌سایت‌های معروفی مانند BBC.com، وب‌سایت Alibaba.com و IMDB.com وجود دارند که هم‌چنان از نعمت پروتکل HTTPS بی‌بهره‌اند. اما این تنها مشکل پیش رو نیست و مشکل بزرگ‌تر برای چنین وب‌سایت‌هایی این است که با توجه به نگرانی‌های موجود در خصوص امنیت بازدید، گوگل نتایج جست‌وجو در موتور جست‌وجویش را با توجه به برخورداری از این پروتکل امن رده‌بندی می‌کند.

گواهینامه SSL چیست؟

SSL راه حلی جهت برقراری ارتباطات ایمن میان یک سرویس دهنده و یک سرویس گیرنده است این پروتکل در تاریخ ۱۹۹۶ توسط شرکت Netscape طراحی شد و به سرعت به یک پروتکل برای انتقال داده‌ها به صورت امن، مورد استفاده قرار گرفت این پروتکل امنیت انتقال داده‌ها را در اینترنت برای مقاصدی چون کار کردن با پایگاه‌های وب، پست الکترونیکی، نمابرهای اینتزنتی و پیام‌های فوری اینترنتی به کار می‌رود.

در این پروتکل، داده‌ها بین سرویس دهنده و گیرنده رمزگذاری می‌شوند؛ به همین دلیل، داده‌ها در طول انتقال از کانال غیر امن مانند اینترنت، اینترانت و …، حفاظت شده باقی می‌مانند. هرچند دسترسی به این داده‌ها ممکن است، اما به دلیل آن‌که رمزگذاری شده اند، برای بدست آوردن داده‌های رمزگشایی شده اصلی، باید کلید مورد استفاده در آن نشست ارتباطی امن (Secure connection session) را دانست. از این رو، این پروتکل عملاً غیرقابل نفوذ است. البته در دنیای هک و امنیت، چیز غیرممکنی وجود ندارد! برای مثال، ممکن است طی فرایندهای خاص، بسیار پیچیده و مهندسی شده، حتی بدون داشتن کلید نیز روزی بتوان داده‌های اصلی را بدست آورد یا مثلاً ممکن است کلیدهای مورد استفاده در فرایند رمزگذاری و رمزنگاری، از سمت سرویس دهنده پروتکل امن، به سرقت رفته باشند.

از سوی دیگر، داده‌ها فقط و فقط در طول مسیر انتقال از کانال مورد نظر رمزگذاری شده اند؛ یعنی داده‌های اصلی، در سمت سرویس دهنده و گیرنده توسط پروتکل SSL رمزنگاری نمی‌شوند. به همین دلیل، درصورتی که بدافزاری در هر یک از این سمت‌ها قرار بگیرد، می‌تواند داده‌های اصلی را به راحتی به سرقت ببرد. البته تاکنون گزارشی از سرقت اطلاعات از طریق کانال امن SSL منتشر نشده است بنابراین می‌توان آن را یک پروتکل “واقعاً امن” دانست.

چگونه پورت HTTPS را فعال کنم ؟

سایت های کارگزار رسمی در این زمینه وجود دارند شما با جستجوی کلمه کلیدی ” صدور گواهینامه SSL ” می توانید سایت مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

ادامه مطلب
تبلیغات

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئو، بهینه سازی وب سایت

پکیج طلایی آموزش سئو، آموزش تا راه اندازی

منتشر شده

در

پکیج طلایی آموزش سئو
مدت زمان مطالعه:6 دقیقه

پکیج طلایی آموزش سئو، آموزش تا راه اندازی

ویژه شرکت ها، موسسات، استارتاپ ها و سازمان‌ها

بی شک، در تجارت آنلاین و کسب و کارهای اینرنتی، امروزه می توان گفت تمامی کسب و کارها کوچک و بزرگ برای رونق و پیشرفت مجموعه خود، نیازمند مشتری بیشتر و افزایش فروش خواهند بود. این نیاز در دنیای دیجیتال و در عصر امروز در روش بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ فراهم می شود. بی شک هر کسب و کاری هدف از راه اندازی وب سایت برای مجموعه خود، آن را جهت افزایش مشتری می داند. لذا امر سئو SEO یک امری مهم و حیاتی برای تمامی کسب وکارهای حال حاضر محسوب می گردد.

در همین راستا، گروه آموزشی هلپ مارکتینگ با مدیریت امیرحسین امیری، کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی و مدرس و مشاور دوره های دیجیتال مارکتینگ، با هدف توسعه و آموزش سئو SEO ویژه شرکت ها، استارتاپ ها و تمامی کسب و کارها، اقدام به تهیه پکیج طلایی سئو از آموزش تا راه اندازی بخش های آن نموده است.

آموزش سئو

پکیج طلایی آموزش سئو شامل موارد زیر می باشد :

 • برگزاری دوره آموزش سئو در محل شرکت و سازمان شما به مدت 4 ساعت
 • تهیه چک لیست سئو مطابق آخرین الگوریتم های گوگل سال 2018
 • تهیه لیست کلمات کلیدی مهم برای سئو
 • راه اندازی صحیح Google Webmaster Tools
 • آموزش کار با ابزار گوگل وبمستر تولز Google Webmaster Tools به مدت 2 ساعت
 • راه اندازی و تنظیمات دقیق گوگل آنالیتیکس Google Analytics
 • آموزش کار با ابزار گوگل آنالیتیکس Google Analytics به مدت 2 ساعت
 • آموزش و اجرای اتصال دو ابزار مهم گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس
 • آموزش و اجرای اتصال دو ابزار مهم گوگل ادوردز و گوگل آنالیتیکس
 • ساخت اکانت رسمی گوگل ادوردز Google Adwords برای شرکت شما
 • تهیه مسترکارت قابل شارژ تا سقف 2500 دلار، مورد تائید گوگل ادوردز
 • آموزش کار با اکانت گوگل ادوردز Google Adwords و روش تبلیغات مستیم در گوگل به مدت 3 ساعت
 • آموزش و اجرای تولید محتوای گوگل پذیر + تهیه نمونه استاندارد به مدت 1 ساعت
 • آموزش و اجرای تهیه و ساخت سایت مپ Sitemap
 • آموزش و اجرای صحیح تهیه بک لینک برای سئو
 • آموزش روش صحیح خطاهای 404 در سئو
 • ارائه مدرک معتبر ANCCP از کشور ایتالیا
 • مشاوره و راهنمایی در طول جلسات

12 ساعت آموزش + اجرا موارد اعلام شده و مهم در سئو

مبلغ پکیج طلایی آموزس سئو : 5/000/000 تومان

 

امیرحسین امیری، مدرس و مشاور دیجیتال مارکتینگ

در پکیج طلایی آموزس سئو، امیرحسین امیری برگزارکننده بیش از 100 دوره آموزشی سئو، مدرس و مشاور اجرایی دیجیتال مارکتینگ بسیاری از شرکت ها و استارتاپ ها در کنار شما خواهد بود.

امیرحسین امیری دارای مدارک

Google Adwords, Google Analytics, Google Digital Sales می باشد.

از امیرحسین امیری بیشتر بدانید…

 

 

برگزاری دوره آموزش سئو به مدت 4 ساعت در محل شرکت شما

شما با خرید و دریافت پکیج طلایی آموزش سئو، پس از ارزیابی و آنالیز وب سایت شما، توسط امیرحسین امیری به صورت مستقیم در محل کسب و کار شما همراه با تیم فنی و مارکتینگ شما، برگزاری ورک شاپ و کارگاه آموزشی سئو را خواهیم داشت.

دوره آموزشی سئو، کاملا اختصاصی و غیر تئوری خواهد بود و متناسب با نیازهای وب سایت شما و مستقیم برای سئو سایت شما برگزار خواهد شد.

تهیه چک لیست سئو، متناسب با سایت شما

چک لیست سئو، پس از آنالیز دقیق وب سایت شما توسط امیرحسین امیری، تهیه و تنظیم می گردد و به الگوی ساختاری وب سایت شما اضافه می گردد.

خودتان مستقیم و بدون واسطه در گوگل تبلیغات خواهید کرد

دریافت اکانت رسمی گوگل ادوردز، یکی از مهمترین مزایای پکیج طلایی سئو می باشد. حتی اگر سایت شما .ir باشد راهکاری برای تبلیغات شما در گوگل درنظر گرفته می شود که در این پکیج به شما ارائه خواهد شد. با دریافت اکانت رسمی گوگل ادوردز در زمان مناسب میتوانید با انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با سایت خود در سریع ترین زمان ممکن در صفحه اول گوگل باشید.

اکانت گوگل ادوردز

آمار ترافیک دقیق وب سایت خود را آنالیز و ارزیابی کنید. آموزش کار با گوگل آنالیتیکس

با خرید پکیج طلایی آموزش سئو، شما در صورت نداشتن ابزار Google Analytics، آن را نصب و دریافت خواهید کرد و همچنین آموزش کار با این ابزار مهم تحلیلی را آموزش خواهید دید. این ابزار آمار ترافیک دقیق وب سایت شما را اعلام میکند. همچنین شما الزاما باید روزانه ترافیک خود را سنجش کنید و تحلیل کنید کاربران و بازدیدکنندگان ورودی به سایت شما چه فعالیت هایی را در سایت شما انجام خواهند داد.

آمارهایی نظیر، Bounce Rate, Avg Session Duration, Conversion Rate, Session, Users و غیره.

گوگل آنالیتیکس

آموزش گوگل وبمستر تولز و راه اندازی آن برای سایت شما

ابزار Google Webmaster tools یا Search Console  یکی از ابزارهای مهم در بخش سئو می باشد. لذا تمامی وب سایت ها باید آن را بر روی سایت خود نصب داشته باشند. در صورتی که این ابزار را بر روی سایت خود نداشته باشید، با خرید پکیج طلایی آموزش سئو آن را برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. همچنین این ابزار مهم به مدت 2 ساعت توسط امیرحسین امیری به شما آموزش کامل داده خواهد شد.

گوگل وبمستر تولز

 

12 ساعت آموزش + اجرا موارد اعلام شده و مهم در سئو

مبلغ پکیج طلایی آموزس سئو : 5/000/000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پکیج طلایی آموزش سئو ارتباط مستقیم با امیرحسین امیری

09214172514

تماس با امیرحسین امیری

ادامه مطلب

سئو، بهینه سازی وب سایت

چک لیست سئو در سال 2018

منتشر شده

در

چک لیست سئو
مدت زمان مطالعه:3 دقیقه

تهیه یک چک لیست سئو برای سایت شما الزامی است.

بی شک یک سئو کار حرفه ای برای انجام امور بهینه سازی وب سایت یا سئو سایت شما همراه در تمامی ماه ها نسبت به الگوریتم های جدید گوگل یک چک لیست سئو دارد.

چک لیست سئو چیست و چرا آن الزامی است؟

چک لیست سئو، شامل یک سری از یادداشت های مهم و وظایف قابل انجام و اقدام در بخش سئو است که در آن تمامی اقدامات مهم مربوط به سئو سایت شما لیست می گردد.

چک لیست سئو را چه کسی باید تهیه کند؟

خب کاملا مشخص است که قطعا و الزاما باید یک سئو کار نسبت به تهیه آن چک لیست اقدام کند. لذا تهیه این چک لیست از سمت مدیر مجموعه، برنامه نویس و یا طراح سایت کاری غیراصولی می باشد.

همان طور که می‌دانید سئو و فرآیند آن یک امر بسیار تخصصی بوده و به قولی کاری سریع الوقوع نیست. در صورتی که پروژه سئو شما بدون چک لیست باشد و نسبت به تهیه آن اقدام نگردد، عموما پروژه ای موفق نخواهد بود و تمامی موارد لازم برای رسیدن به صفحه اول گوگل انجام نخواهد گرفت.

چک لیست سئو شامل چه موارد عملیاتی می باشد؟

1. مانیتور کردن و نظارت همیشه در دسترس بودن وب سایت

همیشه در تمامی روز و ایام هفته، بر بالا بودن و Uptime بودن سایت خود نظارت کامل داشته باشید. لود سریع وب سایت، همیشه در دسترس بودن وب سایت امری بسیار مهم در بحث سئو است.

2.کوچ کردن به HTTPS و خداحافظی با Http 

همان طور که در طی هفته های اخیر در سایت هلپ مارکتینگ اعلام کردم، پروتکل HTTPS توسط گوگل الزامی شد. پیش از این در الگوریتم های گوگل اعلام شده بود که گوگل، به سایت هایی که دارای پروتکل HTTPS اهمیت بیشتری در SEO می دهد.

3.نظارت مرتب بر خطاهای 404 

همان طور که قبلا نیز گفته ام، هر خطای 404 یک امتیاز منفی برای سایت شما را به همراه خواهد داشت. وب سایت شما چند عدد خطاهای 404 دارد؟ بررسی کنید آنها را برطرف سازید. برطرف سازی خطاهای 404 به همکاری سئو کار و طراح سایت بر می گردد و آنها باید آن را با همکاری یکدیگر برطرف سازند.

4.سایت مپ یا نقشه سایت را همیشه رصد کنید.

مسئولیت سایت مپ، صدا زدن ربات های گوگل به سایت شماست، هر تغییراتی که شما در سایت اعمال می کنید منظور تغییرات سئویی است نیازمند آپدیت سایت مپ می باشید. سایت مپ خود را همیشه رصد کنید که تمامی صفحات شما ایندکس شده باشند.

 

5.شبکه های اجتماعی چاشنی سئو

به روزرسانی مطالب وب سایت شما در شبکه های اجتماعی یک امر بسیار بسیار مهم در فرآیند سئو است. پس به راحتی می توانید با به روزرسانی وب سایت خود آنها را در شبکه های اجتماعی Share کنید.

شبکه های اجتماعی در سئو

6.عناوین صفحات در سئو

7.متا دیسکریپشن در سئو در تمامی صفحات

8.تگ H1 در تمامی صفحات

9.گستره کلمات کلیدی در سئو در تمامی صفحات

10.لینک های داخلی و لینک های خارجی

11.ریسپانسیو بودن سایت برای موبایل از اینجا تست کنید  https://search.google.com/test/mobile-friendly

جهت برقراری ارتباط و دریافت مشاوره می توانید با آقای امیرحسین امیری در ارتباط باشید

ادامه مطلب

سئو، بهینه سازی وب سایت

کدامیک از اقدامات ارتباط مستقیم به فرآیند سئو ندارند!

منتشر شده

در

مدت زمان مطالعه:1 دقیقه

سوالات متداول سئو

برای بسیاری از افراد این سوال است که در برخی از موارد یک سری از اقدامات الزامات مبحث سئو است.

سعی کرده ام در پاسخ سوالات همه دوستان یک سری از موارد مهم را منتشر کنیم که انجام دادن و یا ندادن آنها ارتباط مستقیم به فرآیند سئو ندارد.

این اقدامات تاثیر مستقیمی بر روی سئو سایت شما ندارد :

 1. سرویس گوگل ادوردز یا همان تبلیغات در گوگل Google Adwords
 2. میزان تعداد لایک و یا کامنت در شبکه های اجتماعی
 3. تلگرام و اینستاگرام ارتباط مستقیمی بر روی سئو سایت شما ندارد Social Media
 4. سرویس ایمیل مارکتینگ Email Marketing
 5. تبلیغات CPC و نمایش بنر یا همان تبلیغات کلیکی Display Banner
 6. نرخ رتبه بندی ترافیک سایت شما از الکسا Alexa

ادامه مطلب

برترین مطالب

هلپ مارکتینگ | مشاوره دیجیتال مارکتینگ | مشاوره SEO 09214172514